KONST / Litografier / Färglitografi 12426001
nr 1242 6001
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 127/170, bladets mått: 83x59 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:03:34
9/3 21:50:35
18 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm